В червні в Україні на 20% знизився імпорт свинини

6 июля, 2020

У червні імпорт свинини до України дещо послабився порівняно з попереднім місяцем. Так, протягом першого місяця літа на внутрішній ринок надійшло 2,6 тис. т свинини сукупною вартістю $5,57 млн, що майже на 20% менше, ніж місяцем раніше. Про це повідомляє прес-служба Асоціації «Свинарі України».

«Зовнішня пропозиція м’яса свиней у перший місяць літа зменшилася на 19,8%, аналогічно скоротилися і витрати на закупівлю такої сировини. Так, жвавіша імпортна активність протягом останніх двох місяців скоротила розрив між цьогорічним надходження свинини з-за кордону та підсумками аналогічного періоду 2019 року», — йдеться в повідомленні.

За даними аналітиків, об’єми свинини імпортного походження у першій половині 2020 року на внутрішньому ринку менші на 16% або 1,8 тис. т порівняно з першим півріччям 2019 року. «Таке відхилення співставне з середньомісячним імпортом свинини минулого року. Крім цього, фактором, що впливатиме на імпортну активність надалі, буде невизначеність щодо змін валютних курсів. Враховуючи це, можна очікувати, що імпорт свинини в другому півріччі не перевищить торішній показник», — прогнозують в АСУ.

Новости по теме

| |