Аграрії Запорізької області збирають врожай озимого ріпаку та ячменю

3 июля, 2020

Жнива 2020 року в Запорізькій області набирають оберти. Наразі сільгосптехніка працює на полях, де достигли горох, озимий ячмінь, рапс, щоб уже в найближчі дні приступити до збирання озимої пшениці, хліба. Про це повідомляє polvisti.com.

Як інформує головний спеціаліст архівного відділу Пологівської РДА Віктор Чумаченко, станом на 2 липня збирання озимого ячменю в агрофірмах «Батьківщина», Семенівське», Україна нова» та інших наближається до завершення. Його скосили на 3995 га при загальній площі 4843 га та намолотили 15700 тонн зерна. Середня врожайність склала 39.5 ц/га, що для нинішнього року ніби й непогано. У сільгосппідприємстві «Аврора», де під ячменем мали лиш 50 га, врожайність показала значно кращі результати – 51 ц.

На останніх гектарах ведеться й  збирання гороху. Із 1273 га його скосили на 953 га, намолотили 1543 тонн. У ТОВ «Романцови і Ко» під бобові відводили 400 га, з косовицею впоралися ще у вихідні. По району середня врожайність невисока – 15.2 ц/га, позначилися весняні заморозки та відсутність опадів.

Цього року не справджує покладених на нього надій і озимий рапс. Через відомі погодні причини (весняні заморозки, нестачу вологи) кілька сотень гектарів посівів загибли, а перші намолоти показали врожайність всього лиш 19.3 ц/га, що значно нижче, ніж очікували.

Новости по теме

| |