Весняні заморозки не зашкодили миколаївським виноградникам

30 июня, 2020
Миколаївські виноградарі цього року, за попередніми прогнозами, планують зібрати урожай винограду на рівні торішніх показників — 18-20 тисяч тонн. Про це інформує Укрінформ.
Генеральний директор корпорації „Миколаївсадвинпром” Ірина Варламова розповіла, що в господарствах корпорації налічується понад 3 тисячі га виноградників, у тому числі близько 2,5 тисячі гектарів – плодоносних.

«Цього сезону сільгосппідприємства Миколаївщини, які займаються промисловим вирощуванням винограду, планують зібрати урожай на рівні торішніх показників — 18-20 тисяч тонн. Варто зазначити, що весняні морози, які майже знищили урожай фруктів, на виноградники вплинули менше. Лише на плантаціях ПАТ «Зелений гай» Вознесенського району значно пошкоджено рослини на площі близько 250 гектарів, всі інші пережили нормально», — розповіла Варламова.

На виноградниках вчасно було проведено обрізку, культивацію, оприскування, внесення добрив тощо. Отож залишається чекати на урожай, якщо погода не піднесе нових сюрпризів. Варто зазначити, що наразі почалося цвітіння винограду, і часті дощі, які нині йдуть на Миколаївщині, можуть зашкодити розвитку плодів.

У минулому році миколаївські винороби виробили майже 2 мільйони декалітрів виноматеріалів.

Новости по теме

| | |