У парламенті готуються до розгляду законопроекту про зменшення ПДВ для аграріїв

30 июня, 2020

На даний час в парламенті готується до розгляду ініціатива деяких депутатів щодо зменшення розміру ПДВ для аграріїв з існуючих на сьогодні 20% до 14% за окремими групами товарів. Про це заявив секретар Комітету Верховної Ради України з питань аграрної та земельної політики Іван Чайківський в коментарі для Agropolit.com.

«Розцінюю це, як реальний вклад держави в галузь, яка є бюджетонаповнюючою, де розвиток та економічна віддача від аграрного сектору можливі тільки при комплексній і системній підтримці з боку центральної влади. До речі, саме такі домовленості були між сільгоспвиробниками та владою при відміні спецоподаткування. Тому, коли держава нарешті має намір виконати свою частину обіцянок, то це можна тільки вітати», – заявив Іван Чайківський.

За його словами, це буде реальна допомога аграріям в посткарантинний період, напередодні врожаю 2020, який вже прогнозують меншим, ніж в попередні роки. Крім того, пільгове ПДВ стосуватиметься тих груп товарів, які лягають в основу стимулювання розвитку переробної галузі.

Новости по теме

| |