Херсонський морпорт передано у концесію на 30 років

26 июня, 2020

У п’ятницю, 26 червня, Міністерство інфраструктури підписало договір про передачу в концесію Херсонського морського порту. Компанію-концесіонера зобов’язали інвестувати сотні мільйонів гривень, відремонтувати дороги і вкластися в місцеву інфраструктуру. Про це в Telegram повідомив міністр інфраструктури України Владислав Криклій.

«Сьогодні в присутності президента переданий в концесію перший масштабний об’єкт в Україні — Херсонський морський торговельний порт», – йдеться в повідомленні.

За його словами, компанія-концесіонер ТОВ «Рісо-Херсон» інвестує в розвиток порту близько 300 мільйонів гривень. Ще понад 18 мільйонів гривень буде вкладено в місцеву інфраструктуру. Концесія укладена на 30 років, а вже в 2030 році компанія повинна довести обсяги перевалки вантажів порту на рівні не менше 1,36 мільйонів тонн.

Крім того, компанія повинна профінансувати ремонт дороги на шляху в порт і облаштування нового майданчика для стоянки вантажівок на в’їзді в Херсон.

Окрім того, він підкреслив, що концесія порту Ольвія буде підписана найближчим часом, а порт Чорноморськ – наступний концесійний проект.

Новости по теме

| | | |