Секрет вирощування найдорожчої спеції в світі від фермерського господарства «Шафран Любимівський»з Херсонщини

24 июня, 2020

Вже п’ять років фермерське господарство «Шафран Любимівський»з Херсонщини займається вирощуванням однієї з найприбутковіших і найдорожчих спецій в світі — шафрану. Віталій Шакало, керівник ФГ «Шафран Любимівський» розповів під час воркшопу «UHBDP. Успішні історії нішевих культур» секрети вирощування шафрану в Україні, — інформує АгроЮг.

А почалось все в 2015 році. Фермерське господарство в свій час стало одним з першим в Україні, хто почав вирощувати шафран. Найбільше в шафрані фермерів привабила його універсальність.

— Першого року в нас було близько 40 варіантів висаджування цієї культури: в закритому грунті, в відкритому грунті. Під час експерементів ми зрозуміли, що шафран — це культура, яка потребує мінімум догляду. Можна висаджувати просто в відкритий грунт. Без ряди, без нічого. 

Загалом існує близько 86 видів крокусів. І лише з одного — осінньоквітучого (Crocus Sativus) і робиться спеція шафрану. Щоб отримати гарний врожай, на 1 сотку потрібно саджати від 4-5 тисяч цибулинок. Вартість 1 граму шафранової спеції — 150-190 грн (близько 5-7 доларів) вроздріб. Посадковий матеріал фермери закуповують в Європі. Висаджуються цибулини на глибину близько 20 см за формолою 15 на 15. Щодо поливів: серпень-вересень — 5 поливів, ранньою весною теж близько 5 поливів. Але ця схема застосовується для Херсонської області. В деяких Центральних областях України збирають гарні врожаї шафрану без поливу, — розповідає Віталій Шакало.

Читайте також: Від «Маленької Голландії» до Провансу: історія успіху маленького господарства на Херсонщині

Власники ФГ «Шафран Любимівський» Віталій Шакало та Олег Демченко

Наразі в господарстві зростає понад 5 гектарів шафрану. В порівнянні з 2014, коли було лише 5 соток. Щоб отримати 1 кг шафрану потрібно переробити 100 000 квіток і роблять це, уявіть, вручну. Під час збирання врожаю, фермери розвозять зібрані квітки врожаю по домівках робітників. Це набагато дешевше, адже вцілому потрібно арендувати приміщення, щоби люди могли прийти і перебирати квітки — витягувати з них тичинки, які згодом стануть спецією. Протягом дня робітники перебирають квіти і ввечері тичинки забираються, сушаться і потім вже робиться спеція.

Цікаво, що у шафрана не зафіксовано хвороб, які би шкодили рослині. А от шкідники трапляються.

—  Серед шкідників — дротянка та миші. Миші взимку пошкоджують самі цибулинки, щоправда цибулинки з часом затягуються і продовжують вегетацію, — пояснює Віталій. 

Тому пошкоджений матеріал не викидається, а повертається в землю, де цибулинки регенеруються. З них потім теж збирають врожай. Шафран — є чудовим консервантом, приготовлені з його додаванням страви, можуть довго зберігатися без холодильника. Врожай збирається в Центральній Україні на початку вересня, на Півдні — всередині вересня. Квітки збираються з самого ранку. Шафран сушать над вогнем або жаровнях. Тут треба бути обачним, бо навіть найменша похибка може призвести до втрати врожаю. Зібрані тичинки квітки сушаться при температурі 36-40 градусів. Температура понад 40 градусів призведе до  випаровування поживних речовин.

Ще одна унікальна особливість цієї культури — отримані спеції можуть зберігатись десятиріччями в герметичній тарі.

Читайте також: «Хай живе шафран!»: на Херсонщині гектарами вирощують унікальну культуру

Віталій зазначає, що велику увагу потрібно приділяти рекламі і доданій вартості. Тобто переробляти культуру і продавати вже готову спецію, бо інакше це не вигідно. До речі з шафрану виготовляють не тільки спеції. Фермерське господарство виготовляє також з шафрану мед і навіть алкогольний напій — шафранівку.

Хто ж купує спеції шафрану? На перший погляд може здатися, що основними замовниками цієї продукції є ресторани та різні гастрономічні заходи. Але це не так, — зазначає Віталій Шакало. Ресторани складають лише 5% з замовників спецій. Більша частина клієнтів — це люди, які мають проблеми зі здоров’ям. Тобто більше купують ті, кому потрібно покращити своє здоров’я, адже шафран надзвичайно корисний і його використовують для лікування навіть при онкологіях. Частина продукції реалізовується через мережу інтернет, на різних заходах, ярмарках.

Читайте також: Господарство з Херсонщини розробило власний алкогольний напій – «Шафранівка»

Нагадаємо, що раніше АгроЮг писав, як на Півдні України вирощують батат в промислових масштабах.

Новости по теме

| | |