Уряд не вводитиме квоти на імпорт мінеральних добрив в Україну

24 июня, 2020

В Україні не вводитимуть квоти на імпорт мінеральних добрив. Сьогодні «Урядовий кур’єр» опублікував повідомлення Міжвідомчої комісії з міжнародної торгівлі про припинення спеціального розслідування щодо квотування імпорту. Про це повідомляє пресслужба Всеукраїнської Аграрної Ради.

ВАР вітає рішення Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України.

«Більше місяця невтомної боротьби і спільними зусиллями нам вдалося відстояти інтереси українських сільгоспвиробників та не дозволити остаточної монополізації ринку добрив. Це беззаперечна перемога аграрної спільноти над одним із найбільш корумпованих українських олігархів», — зазначають у Всеукраїнській Аграрній Раді.

У ВАР подякували кожному, хто виходив на дороги, під стіни Кабінету міністрів України та Офісу президента України висловити свою незгоду. Аграрії вдячні народним депутатам комітету ВРУ з питань аграрної та земельної політики, які у владних кабінетах доносили позицію агровиробників про несправедливе квотування.

«Ми дякуємо депутатам Європарламенту, Литовського сейму за звернення до української влади та підтримку за межами нашої країни. Дякуємо владі, що все ж таки почула голос аграріїв», — наголосили у ВАР.

Нагадаємо, що раніше аграрії виступили з протестами проти квотування мінеральних добрив в Україну.

Новости по теме

| |