ОПЗ за останні 5 років експортував рекордний обсяг хімічної продукції

20 июня, 2020

Вперше за останні 5 років публічне акціонерне товариство «Одеський припортовий завод» відвантажило на експорт рекордну кількість хімічної продукції, зокрема, аміаку: в травні 2020 року — 273 тис. тонн, з початку року — 1,2 млн тонн. Про це повідомляє прес-служба ОПЗ.

«Що стосується карбаміду, то в червні 2020 року на зовнішній ринок відвантажено 99,3 тис. тонн, з початку року — 402,4 тис. тонн. За останні декілька років — це найбільший обсяг перевалки продукції», — йдеться у повідомленні ОПЗ.

Варто зауважити, що на початку травня 2020 року АТ «ОПЗ» відновив співпрацю з українськими підприємствами щодо прийому аміаку залізничним транспортом, його зберігання та відвантаження на експорт. В червні 2020 року буде відвантажено 20 тис. тонн продукції, що принесе для АТ «ОПЗ» 10,5 млн грн додаткового доходу.

«Ми продовжуємо впроваджувати нові заходи, котрі дозволяють заощадити кошти. Зокрема, створення конкурентного середовища та прозорої тендерної процедури в системі закупівель зберегло тенденцію збільшення кількості учасників торгів: в червні 2020 року цей показник склав 3,51 проти 2,9 у травні. Завдяки цьому за першу половину червня вдалося заощадити 5,4 млн грн», — додає Микола Синиця, в.о. голови правління — директора АТ «ОПЗ».

Новости по теме

| | | |