Порт «Ніка-Тера» перевалив третій мільйон тонн вантажів

18 июня, 2020

«Морський спеціалізований порт Ніка-Тера», який входить в Group DF, перевалив більше 3 мільйони тонн вантажів c початку 2020 року. Про це заявив Алім Агакішіев, начальник порту, повідомляють в прес-службі підприємства.

«Які б корективи не вносив в нашу роботу глобальний економічний спад, викликаний вірусом Сovid-19, наші виробничі показники залишилися на докризовому рівні минулого року. Після того, як партія шроту соняшнику, що експортується нашим клієнтом Kernel, була успішно завантажена і спрямована на ринок Китаю, ми досягли планового обсягу перевалки в 3 мільйони тонн», – прокоментував начальник порту Агакішіев.

Завантаження судна типу Panamax «TRANSCENDEN BRIGHT» проходила в два етапи. Спочатку на борт балкера було завантажено 47,5 тисяч тонн шроту соняшника, а далі судно було додатково догружен на рейді (дозагружено 15,5 тисяч тонн.)

Удосконалена технологія перевалки шроту соняшнику в порту дозволяє відвантажувати шрот одночасно двома погрузмашінамі на двох причалах другого вантажного району. При цьому використовується новий сучасний причальних-ваговий комплекс.

«Аграрні клієнти залишаються ключовими для нас. Ми завчасно підготували портові потужності до нового зернового сезону, виконавши ремонтні роботи і модернізацію вантажно-розвантажувальних процесів. Зараз порт почав приймати перші партії зерна нового врожаю», – зазначив Алім Агакішіев.

Новости по теме

|