В селі Галицинове завершують збір врожаю озимого ячменю ФОТОРЕПОРТАЖ

18 июня, 2020

У селі Галицинове ТОВ СГВП «Снігурівське» завершує збір озимого ячменю.  Кореспонденти АгроЮг побували на зборі врожаю. Пропонуємо ознайомитись у фоторепортажі.

Загальна площа полів під озимим ячменем в Галицинове 1100 гектар, — розповідає нашим кореспондентам керівник відділення ТОВ СГВП «Снігурівське» в селі Галицинове Євген Фрейндорф. Наразі роботи в господарстві перебувають на завершальній стадії.

— Залишилось зібрати 250 гектар ячменю. Через 3-4 дні завершать, якщо буде сприятлива погода, — розповідає Євген Фрейндорф. 

До речі, дощі, які так очікували аграрії на початку весни, під час збору грають їм не на руку, — розповідає головний агроном ТОВ СП «ПАЕК» Олег Сивак.

— Ситуація така, що дощі ускладнюють процес збирання. Ми стоїмо на полі і нога загрузає в болоті, а треба працювати комбайном. У зв’язку з цим, вимолот зернових ускладнюється. Йдуть втрати. Трохи вносить корективи погода. Вихоплюємо по часу: погодиннно, адже збирання врожаю не терпить простою. 

Євген Фрейндорф та Олег Сивак

Однак, це не завада для того, щоби зібрати хороший врожай, — розповідає Олег Сивак. Загалом у всіх господарствах ТОВ СП «ПАЕК» планується закінчити збір врожаю озимого ячменю, знову ж таки при сприятливій погоді, в середньому за 5-6 днів.

— У порівнянні з іншими господарствами, ми доволі добре оцінюємо наш врожай. У нашому господарстві ситуація з врожайністю набагато краще, ніж деінде.

В Галициново врожай збирають 5 комбайнів New Holland  CX 8080.  Два з них з’явились у господарстві зовсім нещодавно. Після збору відразу проводиться обробка полів дисковою бороною Rubin.

— Йде обробіток грунту, зароблюється стерня, щоби не пересихало, щоби зберегти вологу, що впала.  А потім будемо дивитись за погодою і на наступну озиму культуру, — зауважує Олег Сивак. 

Нагадаємо, раніше АгроЮг повідомляв, що група компаній ТОВ СП «ПАЕК» одна з перших приступила до збирання озимих культур у Миколаївській області.

 

ВІДЕО: 

Новости по теме

| | | | | | |