Прискорений розвиток озимих культур може спричинити їх низьку врожайність – думка

17 июня, 2020

Через високі температури і відсутність опадів протягом минулого тижня озимі зернові культури прискорили проходження фаз розвитку. Про це свідчать дані агрометеорологічних умови та стан посівів сільськогосподарських культур, опубліковані на сайті НААН.

Зазначається, що ячмінь озимий на більшості площ знаходиться у фазі воскової та повної стиглості зерна, що на тиждень-півтора раніше середньо багаторічної дати. Тобто, рослини через дефіцит вологи в ґрунті не визрівають, а усихають, що негативно вплинуло на натуру та масу зерна. У більшості випадків зерно щупле. Деякі господарства південних та центральних районів Херсонської області розпочали його збирання.

Прискорила проходження фаз і пшениця озима, яка на даний час зараз проходить фази від «цвітіння» до «молочної і молочно-воскової стиглості зерна», що також на півтора-два тижні раніше звичайних строків. Через посуху у південних областях зерно формується мілким, що може призвести до зменшення врожайності на 15-30%, а місцями і 50%.

«Особливо страждають від дефіциту вологи у ґрунті на півдні посіви пшениці і ячменю озимого після непарових попередників, які дуже слабкі, низькорослі (23-35 см), з мілким колосом, малою кількістю зерен та низькою потенційною продуктивністю — до 0,5-0,7 т/га. На таких посівах спостерігається всихання і відмирання не лише листків різних ярусів, а й цілих рослин», — звітують в НААН.

За повідомленням Інститут зрошуваного землеробства НААН за таких погодних умов (високі температури повітря та поривчасті вітри) відбулися значні втрати вологи з ґрунту, тому в Херсонській області вже спостерігається дефіцит вологи під посівами ранніх зернових культур.

Новости по теме

| |