Живець свиней подешевшав на 3,6%

15 июня, 2020

Ціни закупівлі свиней забійних кондицій після тритижневого відновлення послабилися на 3,6%. Середня ціна 24-го тижня просіла до 44,6 грн/кг, що на 1,65 грн/кг нижче, ніж тижнем раніше. Про це повідомили в асоціації «Свинарі України».

Цього тижня промислові виробники свинини реалізували товарне поголів’я на 1-2 грн/кг дешевше, ніж попереднього тижня. Отже, діапазон закупівельних цін понизився до 43-45,5 грн/кг.

Після завершення тривалих святкових вихідних продажі очікувано послабилися, що мало негативний вплив на настрої представників м’ясопереробної галузі. За відгуками постачальників живця, вже серед тижня звучали заклики переглянути ціни реалізації.

Тим не менш, виробники свинини не мають наміру переглядати мінімальну цінову позначку у ході цих торгів. Оператори кажуть, що попит є, а досить різке підвищення температур вже незабаром позначиться на обсягах пропозиції живця та середній вазі тварин.

Ураховуючи регіональну неоднорідність пропозиції товарних свиней, діапазон цін може звузитися на 0,5-1 грн/кг. Проте продажі свиней забійних кондицій за ціною, нижчою від мінімальної цього тижня, якщо й траплятимуться, то лише епізодично.

Новости по теме

| |