В Мінагрополітики з’явились вакантні посади фахівців нової держслужби

3 октября, 2017

В рамках урядової реформи державної служби, у Мінагрополітики оголошено конкурси на зайняття вакантних посад фахівців з питань реформ та проводиться робота зі створення двох Генеральних директоратів – Директорату безпечності та якості харчової продукції та Директорату стратегічного планування і євроінтеграції. Метою реформування є підвищення якості державної служби через фокусування міністерства на своїй головній функції – формуванні державної політики та значному посиленні кадрового складу державної служби.

Про це йдеться в повідомленні Мінагрополітики.

«Ми всі є учасниками проведення реформ у державі. Нові підходи державного управління вимагають нової організаційної структури міністерств, нової процедури розроблення рішень на основі аналізу політик, нової компетенції державних службовців. При проведенні реформи буде посилено спроможність міністерства — через нові професійні кадри, високотехнічне забезпечення та якісну організацію процесів формування політики», – прокоментував Державний секретар Міністерства аграрної політики та продовольства України Владислав Андронов.

Зокрема, конкурси оголошені на наступні посади:

  • генеральний директор Директорату безпечності та якості харчової продукції;
  • генеральний директор Директорату стратегічного планування та євроінтеграції.

Основними завданнями Генеральних директоратів є:

  • забезпечення формування державної політики на основі постійного аналізу стану справ у сфері його компетенції, вироблення альтернативних варіантів розв’язання існуючих проблем;
  • здійснення моніторингу та оцінювання результатів реалізації державної політики;
  • забезпечення нормативно-правового регулювання у сфері його компетенції.

Також стартують конкурси на посади державних експертів:

  • державний експерт експертної групи стратегічного планування Директорату стратегічного планування та євроінтеграції;
  • державний експерт експертної групи бюджетного планування Директорату стратегічного планування та євроінтеграції.

Конкурси мають спеціальні вимоги: окрема конкурсна комісія складатиметься з 10 чоловік (7 – представники Міністерства, 3 – залучені експерти). Перед початком роботи члени комісії пройдуть спеціальне навчання у НАДС. Конкурс супроводжуватиметься відеофіксацією, яка буде додатком до протоколу результату конкурсу. Це забезпечить прозорість та якість його проведення. Після заповнення штатного розпису Генерального директорату більше ніж на 50% – буде видано наказ про початок здійснення директоратом повноважень.

З детальними умовами конкурсу можна ознайомитись за посиланням: https://career.gov.ua/site/vacantions-search

Новости по теме

|