Експерт спрогнозував гарний врожай картоплі

5 июня, 2020

В Україні прогнозується гарний урожай картоплі та помірні ціни. На цьому зауважив директор насіннєвої компанії «Агріко Україна» Микола Гордійчук під час онлайн-конференції «АПК-Інформ: овочі і фрукти» «Перспективи плодоовочевого сезону 2020/21», передає AgroTimes.

За словами доповідача, підстав для росту цін на картоплю немає. Замість двох великих професійних картоплярів, які пішли з ринку прийшли інші й площі під культурою розширилися на 5%.

Хоча холодна затяжна весна негативно вплинула на сходи картоплі та загострення хвороб. А сильні дощі заважають боротися з бур’янами.

«Минулий сезон навчив фермерів уважніше ставитися до сортів, які вони обирають для вирощування. Адже збільшилися вимоги від роздрібних мереж. Торговельні мережі вимагають кращої якості, ніж будь-коли до цього. Роль супермаркетів, особливо цього року, із уведенням карантину, зросла. Ті фермери, які не мали контактів із супермаркетами, не могли продавати картоплю певний час», – зауважив Микола Гордійчук.

Він також розповів, що професійні виробники картоплі все більше орієнтуються на розрідбні мережі та переробників. Роль останніх також зросла. Адже під час карантину збільшилися продажі чипсів.

Новости по теме

| |