Працівники рибної галузі вийдуть на акцію протесту під Кабмін

2 июня, 2020

У вівторок, 2 червня, о 10:00 під Кабінетом Міністрів України представники рибопромислових підприємств Каскаду Дніпровських водосховищ, а також Миколаївській, Херсонській, Одеській областей проведуть безстрокову Акцію протесту. Про це повідомляє пресслужба Асоціації рибалок України.

Рибалки обурені небаченою за масштабами корупцією в Держрибагентстві, та повною профнепридатністю керівників рибного відомства, що знищує вітчизняну рибну галузь, а побори інспекторів рибоохорони, довели їх до злиднів.

До 2005 року в Україні було Міністерство рибної промисловості. Вилов українських рибалок був більш 1 млн. 100 тисяч тонн водних біоресурсів. У порівнянні з 2019 роком він впав в 15 разів і становить 72 тисячі тонн. При цьому незаконний вилов перевищив офіційний і сьогодні 90-100 тисяч тонн. Щодня на вітчизняних водоймах незаконно виловлюється понад 400 тонн. За неофіційними даними тіньовий рибний ринок складає 4-5 млрд. грн. 85% рибного прилавка сьогодні займає імпортна продукція, що загрожує вітчизняної продуктової безпеці, а також знищує рибогосподарську галузь.

До введення карантину по всій країні пройшли попереджувальні Акції протесту працівників рибної галузі.

Якщо вимоги рибалок не будуть почуті, вони, зневірившись, будуть змушені своїми човнами і баркасами перекрити рух транспорту в центрі столиці.

Організатори: рибопромислові підприємства Київської, Черкаської, Полтавської, Кіровоградської, Запорізької, Дніпропетровської, Херсонської, Миколаївської та Одеської області.

Місце і час проведення Акції протесту: 2 червня 2020 року о 10:00 під Кабінетом Міністрів України (м.Київ, вул. Грушевського)

Новости по теме

| | |