В Україні затримана партія польської курятини та продукти птахівництва, в яких знайдено сальмонеллу

1 июня, 2020

До Держпродспоживслужби України надійшло інформаційне повідомлення системи RASFF щодо виявлення сальмонелли Salmonella Enterica ser. Enteritidis в заморожених продуктах птахівництва, що експортувалися з Польщі (slaughterhouse Cedrob S.A., PL 14023901 WE, Ujazdówek, Ciechanów; cutting plant – Zaklady Miesne «Czaplicki» Sp. z o. o. PL 14134304 WE, Mlawa; producer  – Zaklad Przetworstwa Drobiu s. c., Czerwiensk) до Болгарії та України (отримувач: ТОВ «ВІРТУС ТРЕЙД», вул. Святотроїцька, 73/1, кв. 215, м. Черкаси, 18000).

Про це інформує Головне управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області. 

Також, надійшло інформаційне повідомлення RASFF  щодо виявлення Salmonella Enterica ser. Enteritidis (presenсe/25G) в охолодженому м’ясі птиці з Польщі (виробництво: Zaklady Miesne «Czaplicki» Sp. z o. o. PL 14134304 WE, Mlawa;) до Словакії та України (отримувач: «ТОВ УКРРИБА ЛТД», вул. Городоцька, 355 Г, м. Львів, 79040).

Згідно статті 20 Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів» (далі – Закон) оператори ринку зобов’язані вилучати та/або відкликати у встановлених законом випадках харчові продукти, які перебувають в обігу, якщо встановлено, що ці продукти можуть спричинити шкідливий вплив для здоров’я людини, та письмово інформувати компетентний орган про виявлені невідповідності та вжиті заходи, — інформує відомство.

Новости по теме

| | |