Херсонські малі фермери через карантин опинились на межі банкротства

1 июня, 2020

Фермери Херсонщини бідкаються, що потепають від страшних збитків, які завдав їм карантин. Через тимчасове закриття ринків на карантин вітчизняні малі та середні фермери лишились можливості продавати ранні овочі, — йдеться у сюжеті Радіо Свобода

Коронавірус призвів до падіння цін на оптову закупівлю – вони сягнули п’ятирічного мінімуму, чим поставили українських овочівників на межу виживання. Фермери Херсонщини вже не раз протестували, адже за час карантину їх бізнес вдалося загнати у збитки, які фактично неможливо відшкодувати. Сільгосппідприємці розповіли, що Україну чекає продовольча криза.

Закриття ринків призвело до того, що оптовики та мережі супермаркетів обвалили закупівельні ціни, — розповідають фермери. Тому овочі продають на межі рентабельності. Фермери розповідають, що їм шкода своєї праці, адже більшість врожаю приходиться викидувати на сміття.

Нагадаємо, що аграрії занепокоєні, що обмежувальні заходи, які спрямовані урядом на подолання пандемії коронавірусу, призведуть до невідворотніх явищ для української економіки.

Новости по теме

| | |