На Запоріжжі видали перший кредит на умовах часткових кредитних гарантій

28 мая, 2020

АБ «Укргазбанк» видав позику в розмірі 1,5 млн грн на 5 років на умовах часткових кредитних гарантій Фонду розвитку підприємництва в рамках програми «Доступні кредити 5-7-9%» фермерському господарству «Таврійська ягода» (село Приморське , Василівського району, Запорізької області), засноване в 2018 році. Про це повідомляє пресслужба Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України.

«Кошти були використані для організації системи водопостачання для господарчих потреб господарства: замовлено проект для підключення в системі водопостачання села Приморське, придбано необхідне обладнання, здійснено монтаж, отримано дозвіл на спеціальне водокористування. Загальний обсяг інвестицій склав близько 3 млн грн», — йдеться в повідомленні.

Зазначимо, що основний напрямок господарської діяльності ФГ «Таврійська ягода» — інтенсивне садівництво та вирощування ягідних культур з метою подальшого зберігання, переробки і реалізації на місцевому та іноземних ринках.

«Підприємство розташоване в степовій зоні з посушливим кліматом. Відтак, питання забезпечення джерелом вологи є одним з ключових для розвитку господарства та максимізації його доходу», — зауважують у відомстві.

Варто відзначити, що з 1 березня 2020 року, державна програма «Доступні кредити 5−7-9%» включає додаткову опцію — кредитні гарантії. Інструмент дозволяє вирішити проблему відсутності або недостачі застави у позичальника.

Нагадаємо, агрокомітет підтримав Фонд часткового гарантування кредитів в сільському господарстві.

Новости по теме

| | | |