Вітчизняна компанія презентувала автономну систему для внесення рідких добрив

26 мая, 2020

Українська компанія «Фрегат» презентувала систему автоматизованого внесення рідких добрив. Вона підключається до пульта, який отримує дані про стан водовиливу в дощувальній машині, і сам налаштовує норму внесення добрив на гектар. Про це йдеться у матеріалі інтернет-видання Traktorist.ua «Система контролю поливу Фрегат: якісний полив при більшій економії».

Таким чином, контролювати внесення добрив можна буде з власного кабінету на сайті.

«Такі агрегати для внесення добрив вже є, але на них стоять насос-дозатори, які треба вручну калібрувати кожного разу при запуску мірними колбочками, регулювати скільки треба вносити води. Але якщо, наприклад, хтось змінив швидкість руху машини, то норма внесення вже буде не та, якщо хтось неправильно відкалібрував, то норма внесення теж буде не та. А від точності внесення добрив, в принципі, дуже суттєво залежить врожайність. Тому зробили автоматичну систему, щоб виключити такі негативні фактори», – розповідає Андрій Пославський, керівник відділу продажів техніки компанії «Фрегат».

При цьому, за словами фахівця, залишається людський фактор, адже потрібне підвезення добрив та наповнення ними ємностей. Наразі машина вносить добрива КАС. Фахівець зазначає, що у планах компанії проведення дослідів і випробувань з метою розробки технології для внесення будь-яких добрив через машину.

Новости по теме

|