У Запорізькій області понад 75% посівів озимих знаходяться в слабкому стані

26 мая, 2020

Несприятливі погодні умови негативно вплинули на стан рослин озимих зернових на ріпаку в господарствах Запорізької області. За даними обласного Департаменту АПР, в першій декаді травня на в області переважала помірно-тепла погода. Часом йшли невеликі та помірні дощі, відмічались грози, місцями град. Про це інформує прес-служба Запорізької ОДА.

Зазначається, що на більшості спостережних ділянок під озимою пшеницею зволоження метрового шару ґрунту залишається незадовільним. На спостережних ділянках з посівами ярого ячменю, гороху корисної вологи недостатньо для нормального розвитку посівів, місцями на посівах ярого ячменю кількість продуктивної вологи становила менш як 30% від норми.

Несприятливі погодні умови призвели до того, що 75,2% посівів озимих культур (563,5 тис. га) перебуває у слабкому та зрідженому стані.

За останніми даними, в господарствах області сільськогосподарські культури загинули на площі 7,47 тис. га, у тому числі озимих на зерно — 2,31 тис. га, озимого ріпаку — 3,91 тис. га та озимого гороху — 1,25 тис. га.

Новости по теме

| | |