В Арбузинському районі на Миколаївщині чорні лісоруби вирубили ясени та акації

26 мая, 2020
В Арбузинському районі на Миколаївщині зафікосване чергове знищення лісосмуг. За результатами спільних заходів з Арбузинським відділенням поліції Братського ВП ГУНП в Миколаївській області та інспекторів Державної Миколаївської екологічної інспекції  виявлено факт знищення 14 дерев породи «Ясен» та «Акація», на території Арбузинської об’єднаної територіальної громади, в полезахисній лісосмузі, розташованої з правої сторони по напрямку руху від с. Сергіївка до смт. Арбузинка, — інформує пресслужба екологічної інспекції.
Загальна сума заподіяної шкоди становить 40 162,62 грн.
За даним фактом порушено кримінальну справу, триває досудове розслідування.
Державна екологічна інспекція нагадує, що за незаконну порубку або незаконне перевезення, зберігання, збут лісу настає кримінальна відповідальність, передбачена ст. 246 Кримінального кодексу України. Незаконна порубка дерев або чагарників у лісах, захисних та інших лісових насадженнях, перевезення, зберігання, збут незаконно зрубаних дерев або чагарників, що заподіяли істотну шкоду, — карається штрафом від тисячі до тисячі п’ятисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арештом на строк до шести місяців, або обмеженням волі на строк до трьох років, або позбавленням волі на той самий строк.
Нагадаємо, що «АгроЮг» інформував, що за п`ять місяців 2020 року на Півдні України в Одеській, Херсонській, Миколаївській областях зафіксовано загалом понад 35 фактів вирубки дерев. Особливо загрозливі масштаби — в Миколаївській області.

Місцеві відзначають, що на Півночі Миколаївської області іде спилювання лісосмуг в промислових масштабах. Поки керівництво Миколаївської області не приймає конкретних дій по припиненню цієї ситуації.

Депутат Миколаївської обласної ради Михайло Талпа повідомляв про вирубку лісів та лісосмуг на території Миколаївської області в промислових масштабах.

Зовсім нещодавно в лісосмузі Новобузького району Миколаївщини браконьєри знищили 156 дерев. 

Заглавне фото ілюстративне 

Новости по теме

| | | |