У Херсонській області створили громадську спілку «Дороги вина та смаку Херсонщини»

25 мая, 2020

У Херсонській області згідно впровадження проекту ЄС «Підтримка розвитку системи географічних зазначень в Україні» у відповідності до Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом зроблено ще один крок. Була створена нова громадська спілка «Дороги вина та смаку Херсонщини», повідомляє пресслужба департаменту розвитку сільського господарства та зрошення м. Херсон.

Варто відзначити, що проект допомагає створити дієву систему географічних зазначень. Крім цього, в рамках завдань проекту в області реалізується також напрямок створення «гастрономічних маршрутів», які об’єднують локальних агровиробників, знакові й туристичні об’єкти, зберігши культурну, історичну та гастрономічну спадщину регіону.

«Для підтримки та сприяння виконавчою владою реалізації зазначеної громадської ініціативи розпорядженням голови обласної державної адміністрації Юрія Гусєва в січні 2020 року було затверджено склад робочої групи з питань створення «Дороги Вина та Смаку Херсонщини», до якої увійшли керівники профільних структурних підрозділів, територіальних органів міністерств та відомств, від «зеленого світла» яких багато в чому залежать темпи та успіх реалізації проекту, а також громадські організації, представники туристичного, аграрного, ресторанно-готельного бізнесу», – йдеться у повідомленні.

Тимчасовою перешкодою на шляху реалізації планів стали суворі карантинні обмеження, спрямовані на подолання розповсюдженню респіраторної інфекції COVID-19. Після послаблення карантину, 21 травня цього року на базі офісу ГС «Таврійський Туристичний Альянс» було проведено збори за участю громадських формувань, юридичних та фізичних осіб, які провадять свою діяльність в галузі надання туристичних та пов’язаних з ними послуг.

«Результатом стало заснування нової громадської спілки «Дороги вина та смаку Херсонщини». Вона має стати безпосереднім рушієм із впровадження в Херсонській області інноваційного досвіду Євросоюзу. Головою спілки обрано Палічева Юрія Федоровича – активну, енергійну та відповідальну людину, яка щиро вболіває за розвиток малого підприємництва та розбудову місцевих територіальних громад», – повідомляють у департаменті.

Нагадаємо, в ЄС допоможуть створити гастрономічні маршрути на Миколаївщині.

Новости по теме

| |