Ціни на живець свиней зросли майже на 4%

25 мая, 2020

У передостанній тиждень весни ціни на свиней забійних кондицій в Україні підвищилися на 3,7%. За підсумками щотижневого моніторингу закупівельних цін на живець свиней, середньоринкова ціна перевищила 44 грн/кг. Про це йдеться у повыдомленны прес-служби Асоціації «Свинарі України».

«Цього тижня діапазон закупівельних цін на ринку живця підвищився: більшість товарних партій реалізовували в межах 43−45 грн/кг. Хоча епізодично зустрічалися ціни як вище, так і нижче зазначених меж, майже усім свиногосподарствам вдалося реалізувати поголів’я на 1−3 грн/кг дорожче ніж тижнем раніше», — зазначають аналітики АСУ.

Так, не зважаючи озвучений переробниками тиск з боку імпортної свинини та млявішу реалізацію ніж на початку місяця, вітчизняна свинина дещо укріпилася в ціні. З одного боку, це відбулося «в унісон» з поступовою реабілітацію глобальних цін на свинину (зокрема, у США, Канаді, Бразилії, Німеччині). З іншого — внутрішню пропозицію промислової свинини наразі важко назвати надлишковою.

«Закупівельники живця свиней відзначають сезонне зниження середньої забійної маси тварин — до 105−107 кг та подекуди менше. Крім цього, переробники констатують регіональну розбіжність цьоготижневого „цінового коридору“: західні області закуповували тварин по 44−45 грн/кг, в Центрі ціни тяжіли до середньої позначки, тоді як нижчі ціни відзначали на Сході. З огляду на це, є вірогідність підвищення середньоринкової ціни наступного тижня у зв’язку з підвищенням мінімальної позначки закупівлі», — додають фахівці.

Окрім цього, представники переробної галузі очікують «плавного» здороження цін на свиней забійних кондицій напередодні Трійці.

Джерело: Agravery.com

Новости по теме

| | | |