Торішня морква подорожчала на 14%

22 мая, 2020

Українські фермери підвищили ціну на якісну моркву врожаю 2019 року через помітну активізацію попиту оптових компаній і роздрібних мереж. Про це повідомляє інтернет-ресурс EastFruit.

Видання зазначає, що чергове подорожчання в даному сегменті гравці ринку пов’язують з помітною активізацією попиту оптових компаній і роздрібних мереж. У той же час, запаси якісної мороки в господарствах вже практично вичерпані, що також позитивно позначається на ціновому рівні.

Нині відвантаження моркви врожаю 2019 року відбуваються в межах 4-5 грн/кг ($ 0,15-0,19/кг), що в середньому на 14% дорожче, ніж наприкінці минулого робочого тижня.

«Торговельна активність на ринку торішньої моркви в Україні дещо активізувалася, що на тлі сезонного скорочення запасів цієї продукції в місцевих господарствах призвело до дефіциту якісної моркви на ринку. У ситуації, що склалася у виробників з’явилася можливість знову підвищити відпускні ціни на свою продукцію», – йдеться у повідомленні.

Рік тому в Україні на ринку торішньої моркви відзначалася аналогічна ситуація, але при цьому ціна на якісну продукцію була в середньому в 3,4 раза вище, ніж цього року –  15-18 грн/кг ($ 0,56-0,68/кг).

Новости по теме

| | |