Мешканці Євгенівки зібрали підписи за встановлення тимчасового мосту силами ТОВ СГВП «Снігурівське»

18 мая, 2020

У селі Євгенівка Снігурівського району мешканці зібрали підписи у підтримку встановлення тимчасового мосту через річку Інгулець силами ТОВ СГВП «Снігурівське». Відповідне звернення було направлене депутату Миколаївської обласної ради, генеральному директору групи компаній «ПАЕК» Юрію Кормишкіну.

Нагадаємо, раніше місцеві аграрії для розвантаження існуючого аварійного мосту ініціювали встановлення ще одного, тимчасового мосту поряд. Але місцева влада виступила проти бажання сільгоспвиробників, звернувшись до правоохоронних органів. Внаслідок техніку було арештовано, а роботи заблоковані. Пізніше суд довів правомочність дій групи компаній «ПАЕК» з установки мосту на Снігурівщині та повернув заарештовану техніку.

У зверненні селян до Кормишкіна вони наголошують на тому, що без мосту вони можуть залишитись «відрізаними» від районного центру на острові «Заріччя».

«Міст потребує капітального ремонту. Знаємо, що аграрії проявили ініціативу із вирішення цього питання – встановити новий тимчасовий міст, допоки будуть винайдені кошти згідно проекту. Нас цікавить, чому міська рада проти встановлення тимчасового мосту? Які причини відмови? Невже аграрії вирішили діяти протизаконно? До яких пір буде йти така протидія одне одному? Чому жителі так званого Заріччя повинні постійно страждати через проблеми з мостом, через розбиті дороги, через відсутність транспортного сполучення? Тому просимо Вас вирішити проблемне питання з мостом законним шляхом», – йдеться у зверненні.

Натомість, Юрій Кормишкін у коментарі наголосив на тому, що незабаром, не дивлячись на протидію місцевої влади, міст все-таки вдасться встановити.

«Люди задають правильні питання, тільки адресувати їх потрібно безпосередньо місцевій владі і Леоніду Голоблі. Адже ми, аграрії, теж не розуміємо причину такого гострого протидії з боку керівництва ОТГ. Зі свого боку можу сказати, що ми продовжуємо діяти в законному полі, тому я сподіваюся, що міст незабаром все-таки встановимо. У його наявності, перш за все, є соціальна необхідність. Не можна допустити ізоляції сіл», – підкреслив Кормишкін.

Новости по теме

| | |