На ДП «Південне» проводять міжрядний обробіток соняшника та готуються до другої хвилі зрошення

18 мая, 2020

Минулого тижня у Снігурівському районі Миколаївської області на полях ДП «Південне» із соняшником було проведено міжрядний обробіток посівів. Окрім того, на полях готуються до другої хвилі зрошення. Про це в коментарі «АгроЮг» розповів директор підприємства Юрій Котик.

— Наразі проводимо міжрядний обробіток посівів сходів соняшника культиватором. Площа 110 га. Бачимо, що сходи рівномірні. Можливість обробки вже наяву. Вважаю, що сходи знаходяться у відмінному стані. Був незначний дощ, який допоміг рівномірності сходів, – зазначив керівник ДП «Південне».

 

Юрій Котик

Окрім того, на сусідньому полі із посівами соняшнику площею 196 га провели міжрядний обробіток ротаційною мотигою. Таким чином, відбувається закриття вологи, зазначає Юрій Котик.

Також на господарстві були проведені роботи із зрошення на площі 370 га. Під зрошенням знаходяться посіви ярового ячменю та кукурудзи.

— На сьогоднішній день, за таких засушливих умов, ми отримали повні сходи. На цей момент рослини розвиваються прекрасно. Ми сподіваємось на гарний врожай. Воду беремо із Інгулецької зрошувальної системи. Проблем із подачею води в нас немає, але шкода, що вода дуже дорога. Ми беремо через Снігурівське водне господарство, яке, в свою чергу, закупляє воду в Інгулецькій зрошувальній системі, то це виходить 1,85 грн/куб.м., – коментує аграрій.

На посівах ярового ячменю були проведені роботи із обробки засобами захисту

— При великому потенціалі сортів, які були посіяні, сподіваємось на значний врожай, – резюмував Юрій Котик.

Новости по теме

| | | | | |