Українські бізнесмени та аграрії провели флешмоб на підтримку компанії «НІБУЛОН»

15 мая, 2020

Укрїанські аграрії та бізнесмени провели у соцмережах флешмоб на підтримку генерального директора компанії «НІБУЛОН» Олексія Вадатурського. Слова підтримки компанії та її директору висловили хештегом #підтримаємоНІБУЛОН, — інформує АгроЮг.

До акції приєднались  генеральний директор групи компаній «ПАЕК» Юрій Кормишкін, голова Миколаївської обласної ради Вікторія Москаленко, депутат Миколаївської облради Михайло Талпа, директор Миколаївського тепловозоремонтного заводу В’ячеслав Сімченко та багато інших представників бізнесу.

Нагадаємо, що громадськість обурило висловлювання народних депутатів від партії «Слуга Народа» Ігоря Негулевського та Миколио Тищенка, які звинуватили Олексія Вадатурського в хабарництві та заявили, що компанія «НІБУЛОН» є монополістом в сфері річкових перевезень, тому виступає проти законопроекту про внутрішні річкові перевезення.

Необгрунтовані заяви нардепів різко розкритикувала громадськість. Зрештою депутат Нігулевський вимушений був вибачитись перед Олексієм Вадатурським та заявив, що його слова нібито перекрутили. Поза тим Олексій Вадатурський готує позов в суд проти нардепів.

Новости по теме

| | |