На Херсонщині чорні лісоруби знищили тисячі дерев вільхи

14 мая, 2020

На початку квітня під час натурної перевірки земельної ділянки, розташованої в адміністративних межах Великокардашинської сільської ради Голопристанського району Херсонської області, державні екологічні інспектори виявили пні свіжозрубаних дерев вільхи. При спілкуванні з місцевими жителями з’ясувалось, що незаконні порубки набули загрозливого характеру, -повідомляє Державна екологічна інспекція Херсонської області. 

З 13 по 29 квітня 2020 року Державною екологічною інспекцією у Херсонській області проводилися обстеження в адміністративних межах сільради на відповідність дотримання вимог природоохоронного законодавства в частині охорони, захисту та відтворення лісів.
Наразі інспектори виявили 3 817 пнів вільхи, а попередня сума завданих збитків державі склала 23 млн 667 тис. 258 грн. Обстеження території тривають.

Під час проведення обстеження «чорні лісоруби» активності не проявляли, тому спіймати їх «на гарячому» не вдалось. Для встановлення винних осіб та притягнення їх до відповідальності та відшкодування шкоди, заподіяної державі, матеріали направлено до Прокуратури Херсонської області.

Новости по теме

| | |