Миколаївські екологи затримали порушника, що сітками ловив рибу під час нерестової заборони

13 мая, 2020

В період з 09 по 10 травня 2020 року інспекторами Державної екологічної  інспекції у Миколаївській області проведено перевірку виконання природоохоронного законодавства в період весняно-літньої нерестової заборони, в ході якої виявлено порушення Правил любительського та спортивного рибальства. Про це повідомляє пресслужба відомства.

На річці Інгул біля села Зайчевське мешканцем міста Миколаєва  незаконними знаряддями лову (двома жилковими сітками, 45 метрів кожна) за допомогою гумового човна здійснювався вилов водних біоресурсів, а саме карасів у кількості 22 штук. На правопорушника складено протокол про адміністративне правопорушення, незаконні знаряддя лову вилучені. Риба випущена до водойми.

Державна екологічна інспекція у Миколаївській області закликає громадян до бережливого ставлення к природним ресурсам та просить повідомляти правоохоронні органи у разі виявлення порушень природоохоронного законодавства.

Нагадаємо, що з квітня 2020 року стартувала нерестова заборона на лов (добування) риби та інших водних біоресурсів на період нересту риби і відкладання ікри та розмноження інших водних біоресурсів у рибогосподарських водних об’єктах, що знаходяться на території Миколаївської області (любительське, спортивне та промислове рибальство).

Новости по теме

| | | |