Знищення лісосмуг на Півдні: в селі на Миколаївщині невідомі вирубили сотні кленів

13 мая, 2020

В Арбузинському районі на Миколаївщині продовжуються масові порубки лісосмуг. Черговий випадок знищення дерев зафіксований на території земель Костянтинівської селищної ради Арбузинського району Миколаївської області біля села Панкратове. Про це інформує прес-служба Державної екологічної інспекції у Миколаївській області.

До відомства надійшло  звернення місцевої мешканки стосовно знищення зелених насаджень. Для перевірки фактів, викладених у зверненні, державним інспектором з охорони навколишнього природного середовища Миколаївської області здійснено обстеження зазначеної території.

Встановлено факт незаконного пошкодження до ступеня припинення росту 114 зеленоростучих дерев породи «Клен». На обстежуваній ділянці, пройденою рубкою, також виявлено залишки порубкових решток (гілля дерев).

Загальний розмір шкоди, завданої державі внаслідок незаконного пошкодження до ступеня припинення росту дерев складає 174 479,70 гривень.

За даним фактом подано заяву про злочин, порушено кримінальну справу, триває досудове розслідування.

Державна екологічна інспекція у Миколаївській області вдячна небайдужим громадянам за співпрацю та пильне ставлення до питань, які стосуються збереження природи.

Нагадаємо, що раніше ми повідомляли, що в Арбузинському районі було знищено посадки ясенів та дубів. 

Останнім часом проблема незаконного вирубування лісу все більше загострюється в Миколаївській області. Місцеві відзначають, що на Півночі Миколаївської області іде спилювання лісосмуг в промислових масштабах. Поки керівництво Миколаївської області не приймає конкретних дій по припиненню цієї ситуації.

Раніше ми писали що черговий випадок масової вирубки дерев зафіксовано на Миколаївщині.

Депутат Миколаївської обласної ради Михайло Талпа повідомляв про вирубку лісів та лісосмуг на території Миколаївської області в промислових масштабах.

Зовсім нещодавно в лісосмузі Новобузького району Миколаївщини браконьєри знищили 156 дерев. 

Новости по теме

| | |