На Миколаївщині фермер самовільно зайняв і розорав земельну ділянку в охоронній зоні

13 мая, 2020
В Миколаївській області приватному підприємцю — жителю Арбузинського району, повідомлено про підозру у вчинені кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 197-1 КК України (самовільне зайняття земель в охоронній зоні). Слідство проходило під під процесуальним керівництвом Первомайської місцевої прокуратури. Про це повідомляє пресслужба Прокуратури Миколаївської області.
Так, досудовим розслідуванням встановлено, що підприємець у період з 2019 року по 2020 рік, достовірно знаючи про відсутність відповідного рішення органу виконавчої влади чи органу місцевого самоврядування про передачу у його власність або надання у користування земельної ділянки державної форми власності та наявність на її території об’єктів повітряних електричних мереж з визначеними охоронними зонами, самовільно зайняв та земельну ділянку та здійснив розорювання земельного покрову під опорами лінії напруги 750 кВт Дніпровська та Вінницька, які перебувають у власності держави в особі відокремленого підрозділу «Південна електроенергетична система» ПАТ «Національна енергетична компанія «Укренерго».
Слід зазначити, що постановою Кабінету Міністрів України від 4 березня 1997 року № 209 Правила охорони електричних мереж запроваджуються з метою забезпечення збереження електричних мереж, створення належних умов їх експлуатації та запобігання нещасним випадкам від впливу електричного струму.

Новости по теме

| | |