Миколаївська ОДА після скандалу врешті підписала розпорядження про виділення 5,5 млн грн «аграрці» на підготовку фахівців

12 мая, 2020

Очільник Миколаївської ОДА Олександр Стаднік лише після звернення студентів та депутатів обласної ради підписав розпорядження про виділення 5,5 млн грн Миколаївському національному аграрному університету на регіональне замовлення для підготовки фахівців та працівників. Про це повідомив голова постійної аграрної комісії, депутат Миколаївської обласної ради Юрій Кормишкін інтернет-виданню «Мой город».

— Я в п’ятницю спілкувався з ректором Миколаївського національного аграрного університету В’ячеславом Шебаніном. Він сказав, що в четвер чи п’ятницю вже було розпорядження про виділення коштів у розмірі 5,5 млн грн на виконання регіонального замовлення. Очільник ОДА за 4 місяці все ж зміг видати розпорядження. Знаю, що студенти надсилали йому відео-звернення, в якому вони повідомили, що готові пікетувати ОДА. Сподіваюсь, що дане питання протягом декількох тижнів вирішиться, — проінформував Юрій Кормишкін. 

За інформацією, що міститься на сайті університету, вищий навчальний заклад став єдиним в Україні для якого у 2020 році виділено місця регіонального замовлення. Всього в університеті отримали 85 місць.

За рахунок обласного бюджету фінансуватимуться 6 спеціальностей, зокрема: «Агрономія», «Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва», «Агроінженерія», «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка», «Облік і оподаткування», «Менеджмент».

Особи, які вступатимуть за регіональним замовленням, будуть зараховуватися за окремим конкурсом відповідно до виділеної квоти та здобувати вищу освіту безкоштовно і забезпечуватися стипендіальною підтримкою.
Також повідомляємо, що в Миколаївському НАУ працює консультаційний пункт допомоги майбутнім вступникам, працівники якого надають роз’яснення щодо вступу на навчання за регіональним замовленням.

Дізнатися детальніше про вступ до Миколаївського НАУ у 2020 році можна за адресою: м. Миколаїв, вул. Георгія Гонгадзе (Паризької комуни), 9, ауд. 106

Нагадаємо, що раніше АгроЮг повідомляв, що Олександр Стаднік гальмує виділення коштів. 

Новости по теме

| | |