На Миколаївщині затримали браконьєрів, які виловили сітями понад 200 карасів

4 мая, 2020

Миколаївська державна екологічна інспекція затримала браконьєрів, які здійснювали вилов риби під час нерестової заборони. Про це інформує прес-служба відомства.

Нерестова заборона вводиться для забезпечення сприятливих умов для нересту риб та природного відтворення водних біоресурсів. Під час дії такої заборони важливо не порушувати Правила любительського та спортивного рибальства, проте, інспектори Державної екологічної інспекції у Миколаївській області регулярно фіксують випадки таких порушень.

30 квітня 2020 року державними інспекторами з охорони навколишнього природного середовища Державної екологічної інспекції у Миколаївській області під час здійснення рейду в межах проведення операції «Нерест-2020», в районі дачного кооперативу «Корабел» на річці Інгул було затримано громадян, які здійснювали лов риби забороненим знаряддям, а саме сіткою.

Співробітниками Державної екологічної інспекції було вилучено: гумовий човен «BARK», п’ять сіток довжиною 70 метрів. Складено протоколи про адміністративне правопорушення за статтею 85 частина 4 «Грубе порушення правил рибальства».

Рибу, яку виловлено браконьєрами (карась у кількості 213 штук), випущено до річки.

Наразі матеріали готуються для направлення до суду.

Новости по теме

| |