ДПЗКУ у квітні запустила чотири борошномельні комплекси на повну потужність

4 мая, 2020

У квітні 2020 року Державна продовольчо-зернова корпорація України запустила в роботу чотири борошномельні комплекси – Кролевецький КХП (Сумська область), Черняхівський елеватор (Житомирська область), Львівський КХП та Тернопільський КХП. Про це повідомляє прес-служба корпорації.

«Зараз підприємства працюють на повну планову потужність, станом на 29 квітня переробили понад 10 тис тонн пшениці, з якої виготовлено понад 7 тис тонн борошна», – йдеться у повідомленні.

Як зазначається, усе борошно, виготовлене на цих підприємствах, іде виключно на внутрішній ринок, на хлібокомбінати та хлібозаводи для стабілізації цін на хліб та хлібобулочну продукцію.

Серед клієнтів ДПЗКУ є найбільші хлібокомбінати та хлібозаводи Волинської, Івано-Франківської, Харківської, Сумської, Житомирської та Київської областей.

Корпорація має намір у травні продовжити виробництво пшеничного борошна на згаданих потужностях, а також запустити виробництво житнього борошна на одному з власних підприємств.

Загалом до активів ДПЗКУ входять десять борошномельних підприємств в семи регіонах України загальною виробничою потужністю 1 тис. тонн готової продукції на добу. Все обладнання є технічно справним та готове до безперебійної роботи.

Новости по теме

|