Україна не обмежуватиме експорт кукурудзи

28 апреля, 2020

Україна не буде вводити обмеження на експорт кукурдзи. Як повідомляється в інформації Української зернової асоціації (УЗА), таке рішення є позитивним сигналом як для зернового ринку України, так і для міжнародного.

Відзначається, що ряд профільних асоціацій, що представляють внутрішнього споживача кукурудзи, рішуче заявили про відсутність необхідності підписання додатка по кукурудзі до меморандуму, оскільки повністю забезпечені запасами кукурудзи для виробництва комбікормів до нового врожаю.

«Сьогодні перед вітчизняними аграріями стоїть завдання встигнути продати надлишкові залишки кукурудзи поки міжнародні ціни сприятливі для української кукурудзи — вітчизняний товар на 25-30 $/т дорожче кукурудзи з США і Аргентини. Ціни ж на урожай наступного маркетингового року значно нижче, і зберігати кукурудзу значно важче і дорожче ніж інші зернові культури», — наголосили в асоціації.

Нагадаємо, що раніше Мінекономіки розробило додаток 2 до Меморандуму про взаєморозуміння між Міністерством розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства України та учасниками зернового ринку, яким пропонується обмежити експортні відвантаження української кукурудзи в поточному МР.

Новости по теме

| | |