Працівники групи компаній ПАЕК прийняли участь у Національному податковому форумі

29 сентября, 2017

22 вересня 2017 року у Києві відбувся Національний податковий форум «Трансфертне ціноутворення. Прибуток. ПДВ», організатором якого став журнал «Вісник. Офіційно про податки», в якому брали участь і працівники групи компаній ПАЕК.

У сесіях форуму брали участь бухгалтери та фінансові директори компаній із різних регіонів України. Партнерами заходу виступили: KPMG Ukraine, PwC Ukraine, KM Partners, Bureau van Dijk, A Moody’s Analytics Company, Аудиторська фірма «Аудит-Инвест»

Цей день для учасників був дуже насичений корисною інформацією, жвавими обговореннями, дискусіями та відповідями на проблемні питання з трансфертного ціноутворення, оподаткування податком на прибуток та податком на додану вартість.

Фахівці як Державної фіскальної служби України, так і компаній – партнерів заходу проінформували учасників форуму про аналіз змін у Податковому кодексі України стосовно трансфертного ціноутворення, податку на прибуток та ПДВ, звітності та документації з трансфертного ціноутворення, яким чином уникнути помилок та штрафів при складанні звітності.

Взагалі захід виявився дуже цікавим та корисним, спікери форуму надали високопрофесійні консультації та поради.

 

Новости по теме

| |