«Наш край» звернувся до лісгоспу Миколаївщини з проханням забезпечити протипожежні заходи в регіоні

27 апреля, 2020
Миколаївська обласна організація політичної партії «Наш Край» звернулась до  керівництва Миколаївського обласного управління лісового та мисливського господарства з проханням надати інформацію щодо реалізації протипожежних заходів та готовності управління до пожежонебезпечного періоду, який кожного року знищує значну кількість масивів. Про це проінформував на своїй сторінці в Facebook голова фракції Юрій Кормишкін.
— Руйнівні пожежі, які вирували в Чорнобильській зоні і Житомирській області, на сміттєзвалищах у Львівській області вкотре нагадали, що коронавірус не виключає стихію як явище, і потрібно завжди бути напоготові, — відзначив Юрій Кормишкін. 
З метою збереження від пожеж природних екосистем, лісового та заповідного фонду Миколаївської області та прийняття оперативних управлінських рішень фракція партії «Наш край» в Миколаївській обласній раді звернулася до керівництва Миколаївського обласного управління лісового та мисливського господарства з проханням надати інформацію щодо реалізації протипожежних заходів та готовності управління до пожежонебезпечного періоду, який кожного року знищує значну кількість масивів.
— В нашому регіоні в літній період спостерігається 5 клас пожежної небезпеки. Тільки в минулому році в області виникло майже 1500 пожеж. В цьому році уже зафіксовано 90 пожеж, близько 20 з яких — на території лісових масивів. Знищено більше 220 га насаджень, — занепокоєний Юрій Кормишкін. 
Зважаючи на те, що на Миколаївське обласне управління лісового та мисливського господарства покладено контроль за реалізацію протипожежних заходів, «Наш край» просить надати інформацію щодо готовності управління до пожежонебезпечного періоду: кошторис обласного управління лісового та мисливського управління на 2020 рік; готовність охорони лісових господарств Миколаївської області; готовність лісових пожежних станцій; рівень забезпечення лісових господарств необхідними пожежними технічними засобами та технікою. Миколаївщина повинна бути напоготові, щоб не допустити виходу ситуації з-під контролю, — йдеться у зверненні.
Нагадаємо, що Державними інспекторами з охорони навколишнього природного середовища Миколаївської області регулярно фіксуються факти незаконних порубок дерев в полезахисних лісових насадженнях на території Миколаївщини.

Новости по теме

| | | |