Ціни на живець свиней стабілізувалися – оператори ринку

27 апреля, 2020

Закупівельні ціни на свиней забійних кондицій у третій декаді квітня дещо укріпилися. За підсумками щотижневого моніторингу цін на ринку живця, який проводять аналітики Асоціації «Свинарі України», а середньоринкова позначка залишилася на рівні попереднього тижня. Про це повідомляє пресслужба асоціації.

У ході передостанніх торгів квітня котирування втрималися в межах минулотижневого діапазону: більшість товарних партій реалізували по 44-46,5 грн/кг, вищі ціни зустрічалися епізодично. Зміна цін окремих операторів мала різноспрямований характер та не перевищувала 0,5 грн/кг.

Щодо подальшої цінової динаміки, то наразі очікування операторів ринку неоднорідні. Так, переробники наполягають на падінні цін, аргументуючи його зменшенням продажів після Великодня та послабленням платоспроможності населення у наслідок продовження карантину. Виробники свинини, навпаки, не бачать передумов для низхідного руху, особливо враховуючи те, що ціна на свинину живою масою третій тиждень поспіль нижча, ніж у відповідний період минулого року. Крім цього, напередодні чергових тривалих вихідних очікують пожвавлення реалізації. Отже постачальники живця очікують, що діапазон цін залишаться на досягнутому рівні, а зміна цін окремих операторів порівняно до поточного тижня не має бути значною.

Динаміка закупівельних цін на живець свиней І-ї категорії потижнево, 2019-2020 рр.

Новости по теме

| | | |