По всій Україні прогнозують дощі, крім Півдня

24 апреля, 2020

25 квітня в Україні прогнозуються значні опади, під вплив атмосферного фронту потраплять західні та північні області. Дощитиме також у центральних областях. Незначні опади можливі у поодиноких районах Харківської області, в південних областях опадів не прогнозуються. Про це свідчать дані моніторингу сервісу агропогоди Метео Фарм.

Зазначається, що 26 квітня дощі та грози вкриють майже всю територію Україну. Значна кількість опадів передбачається в північних, центральних та південних областях. Особливою інтенсивністю опади відзначаться в Сумській області, місцями їх кількість досягне 17 мм. Східні області обмежаться короткочасними дощами, а на Заході сухо та ясно.

«У нічний час температура повітря в центральних, північних та східних областях перебуватиме в межах +4…+9°С. На Півдні +4…+11°С, на Заході прохолодніше +1…+6°С. Денна температура в західних, північних та центральних областях коливатиметься від +10 до +17°С. На Сході та Півдні денна температура досягне +13…+20°С», — повідомляють в Метео Фарм.

Детальніше про вологість та температуру ґрунту, тривалість сонця та ймовірність опадів дізнавайтесь з агрометеорологічного прогнозу погоди на meteo.farm.

Новости по теме

| |