На Херсонщині відновили роботу найбільшого гуртового ринку півдня України

21 апреля, 2020

У Херсонській області знову відкрився найбільший на півдні України гуртовий овочевий ринок у Великих Копанях «Неждана», роботу якого раніше було призупинено через виявлені санітарні та карантинні порушення. Про це повідомила голова Великокопанівської сільської об’єднаної територіальної громади Валентина Костенко інтернет-виданню Укрінформ.

«Сьогодні вже ринок відкритий, працює», – сказала голова громади.

Проте, за її словами, закупників наразі мало, оскільки ринки по Україні закриті через карантин.

Нагадаємо, раніше через виявлені санітарні та карантинні порушення 10 квітня тимчасово призупинили роботу гуртового ринку «Неждана» – це єдиний ринок, який працював в області в умовах карантину.

Зранку 16 квітня ринок так і не відкрився, незважаючи на те, що 15 квітня обласна комісія з питань ТЕБ та НС прийняла рішення про те, що він може розпочати свою роботу.

Як пояснила адміністрація ринку, ринок не відкрився 16 квітня, бо проводилися роботи по виконанню завдання, яке зазначено у розпорядженні №28 від 14 квітня 2020 року, що видане керівником робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації в області. Поки робота ринку була призупинена, торгівля овочами відбувалася стихійно на трасі.

Новости по теме

| | |