В Арбузинському районі на Миколаївщині лісоруби масово знищили ясени та дуби

17 апреля, 2020

На Миколаївщині знову зафіксовано масова вирубка дерев в лісосмугах. Про це інформує Державна екологічна інспекція в Миколаївській області.

Державними інспекторами з охорони навколишнього природного середовища Миколаївської області регулярно фіксуються факти незаконних порубок дерев в полезахисних лісових насадженнях на території Миколаївщини.

За результатми спільних заходів Державної екологічної інспекції у Миколаївській області та Арбузинського відділу поліції Братського ВП ГУНП в Миколаївській області виявлено факт порушення вимог природоохоронного законодавства, а саме незаконне пошкодження до ступеня припинення росту дерев породи «Ясен» та породи «Дуб» в полезахисній лісосмузі, розташованій на території земель Арбузинської об’єднаної територіальної громади Арбузинського району Миколаївської області.

Загальна сума заподіяної шкоди становить 30 038,83 грн.

По даному факту порушено кримінальну справу, триває досудове розслідування.

Державна екологічна інспекція нагадує, що за незаконну порубку або незаконне перевезення, зберігання, збут лісу настає кримінальна відповідальність, передбачена ст. 246 Кримінального кодексу України.

Так, незаконна порубка дерев або чагарників у лісах, захисних та інших лісових насадженнях, перевезення, зберігання, збут незаконно зрубаних дерев або чагарників, що заподіяли істотну шкоду, — карається штрафом від тисячі до тисячі п’ятисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арештом на строк до шести місяців, або обмеженням волі на строк до трьох років, або позбавленням волі на той самий строк.

Нагадаємо, що останнім часом проблема незаконного вирубування лісу все більше загострюється в Миколаївській області. Місцеві відзначають, що на Півночі Миколаївської області іде спилювання лісосмуг в промислових масштабах. Поки керівництво Миколаївської області не приймає конкретних дій по припиненню цієї ситуації.

Раніше ми писали що черговий випадок масової вирубки дерев зафіксовано на Миколаївщині.

Депутат Миколаївської обласної ради Михайло Талпа повідомляв про вирубку лісів та лісосмуг на території Миколаївської області в промислових масштабах.

Зовсім нещодавно в лісосмузі Новобузького району Миколаївщини браконьєри знищили 156 дерев. 

Новости по теме

| | |