Концесія портів відбудеться за графіком попри карантинні обмеження

14 апреля, 2020

Робота щодо концесії портів «Ольвія» та «Херсон» йде за графіком, договори про концесію будуть підписані, незважаючи на те, що пандемія коронавірусу ускладнює логістичні процеси в усьому світі.

Про це заявив міністр інфраструктури Владислав Криклій, передає прес-служба Міністерства інфраструктури у Facebook.

— Антимонопольний комітет надав дозволи на концесію портів Ольвія та Херсон. Наразі фіналізуються неістотні умови концесійного договору з компанією QTerminals, перемовини відбуваються в режимі онлайн-конференцій, оскільки у Катарі встановлені суворі карантинні вимоги щодо громадян, які наразі не можуть прибути до України. 

Також тривають консультації щодо концесії порту «Херсон», — зазначив Криклій.

— Ми продовжуємо роботу над підготовкою концесійних проєктів у портах Чорноморськ, Бердянськ, Одеса. Визначаємось із нашими міжнародними партнерами щодо механізмів державно-приватного партнерства у дорожній сфері, а також щодо аеропортів та залізничних вокзалів, — додав він.

Нагадаємо, що Антимонопольний комітет України дозволив віддати в концесію компанії «Рісоіл-Херсон» «Херсонский морский торговий порт».
Антимонопольний комітет України  схвалив передачу в концесію морського порту «Ольвія» в Миколаєві  катарській компанії «QTerminals».

Новости по теме

| | | | |