На Херсонщині таки «закрили» один з найкрупніших гуртових ринків в Україні

10 апреля, 2020

У п’ятницю, 10 квітня стало відомо, що на невизначений термін було закрито оптовий овочевий ринок «Неждана» у Великих Копанях Херсонської області. Влада мотивує такі дії недотриманням санітарно-карантинних норм через епідемію інфекції Covid-19. Про це повідомляє інтернет-ресурс 0552.ua.

Нагадаємо, раніше голова департаменту АПР Херсонської ОДА Олесандр Паливода повідомляв, що, недивлячись на карантин, найбільший оптовий сільськогосподарський ринок «Неждана» продовжує працювати.

«Я прошу людей не піднімати паніку навколо цього питання, – заявила голова сільської ради Валентина Костенко. — Ринок не закрили на час карантину – ринок призупинив свою роботу за рішенням регіональної комісії. Причиною цього рішення є недотримання умов карантину, які були виявлені 8 квітня 2020 обласними перевіряючим службами».

Передбачається, що вже сьогодні, 10 квітня 2020 року, відразу три гілки влади: обласна, районна, місцева і адміністрація ринку, зустрінуться на території села Великі Копані, для вирішення проблеми ліквідації всіх зафіксованих порушень.

Будуть розроблені заходи щодо усунення недоліків, що дозволить оптовому ринку у Великих Копанях Херсонської області в найкоротші терміни відновити свою діяльність.

У мережі також було опубліковано відео, яке свідчить про те, що оптовий овочевий ринок «Неждана» закрито, а продавці поблизу вийшли на трасу, де реалізують свій товар.

Новости по теме

| | |