Мінекономіки передало ДП «Радгосп «Виноградна долина» в підпорядкування Фонду держмайна

8 апреля, 2020

Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства передало до Фонду державного майна України (ФДМУ) ДП «Радгосп «Виноградна долина» у Миколаївській області. Про це свідчать дані порталу Opendatabot.

Згідно історії змін компанії 6 квітня 2020 року державне підприємство перейшло в підпорядкування ФДМУ.

Варто зазначити, що раніше депутати Миколаївської облради вкотре звернулись до Кабміну з проханням роздержавити майно низки державних підприємств, у тому числі і ДП «Радгосп «Виноградна долина», а також призначити керівником Миколу Підгородинського, який раніше очолював підприємство.

Читайте також: Новим директором ДП «Радгосп «Виноградна долина» став асистент з Херсонської аграрки

Пізніше на сайті облради з’явилась інформація щодо отримання зворотнього зв’язку від управління  ФДМУ стосовно ситуації щодо призначення Підгородинського на посаду директора ДП «Радгосп«Виноградна долина».

«У Фонді створено Робочу групу з розгляду документів претендентів на тимчасове здійснення повноважень керівників суб’єктів господарювання, які перебувають в управління Фонду, на якій, у разі необхідності, буде розглянуто запропоновану Миколаївською обласною радою кандидатуру Миколи Підгородинського», – йшлось у повідомленні ФДМУ.

Нагадаємо, раніше Микола Підгородинський, депутат Миколаївської обласної ради, колишній директор ДП «Радгосп «Виноградна Долина» висловив думку, що найвірнішим рішенням після приватизації державних підприємств буде розподілення серед людей тих паїв, якими вони володіють. Іншу ж землю він пропонує «обнулити».

Новости по теме

| |