На Миколаївщині браконьєри незаконно наловили риби майже на 60 тис грн

6 апреля, 2020

У неділю, 5 квітня, сектор оперативної роботи Миколаївського рибоохоронного патруля викрив два грубих порушення правил рибальства. Інцидент стався на річці Південний Буг, поблизу с. Ковалівка Миколаївського району Миколаївської області. Про це повідомляє прес-служба Миколаївського рибоохоронног патруля.

Близько 5 години ранку державними інспекторами було виявлено двох громадян, які здійснювали вилов риби лісковими сітками не маючи дозволів на промисел. У сітках порушників знаходилась: тарань, плоскирка та молодь карася сріблястого, ляща, краснопірки.

«Ані нерест, ані впроваджений карантин не зупинили порушників вийти «порибалити» сітками не маючи на них дозволів. За допомогою чотирьох сіток вони здобули 114 кг риби та завдали збитки державі майже на 60 тисяч гривень. Окремо зауважу, що згідно з карантинними обмеженнями громадянам заборонено відвідувати прибережні зони», — коментує начальник Управління Державного агентства рибного господарства у Миколаївській області Євген Міщенко.

На осіб було складено протоколи про адміністративні правопорушення за ч. 4 ст. 85 КУпАП в присутності представників поліції Миколаївської області. Матеріали справ готуються для передачі до суду за місцем скоєння правопорушення. Збитки, завдані рибним запасам, становлять 59 840 гривень.

Нагадаємо, що з першого квітня 2020 року на Миколаївщині розпочалась нерестова заборона на вилов водних біоресурсів.

Новости по теме

| | |