До суду направлено позов щодо заборони підпису земельного закону

4 апреля, 2020

Суд просять заборонити голові Верховної Ради вчиняти будь-які дії спрямовані на підписання закону про ринок землі. Про це повідомляє прес-служба Окружного адміністративного суду міста Києва.

До Окружного адміністративного суду міста Києва надійшла відповідна заява про забезпечення позову до подання позовної заяви.

«Позивач просить суд у порядку забезпечення позову заборонити голові Верховної Ради та будь-кому із окремих депутатів та працівників апарату парламенту вчиняти будь-які спрямовані на підписання ЗУ „Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення“, прийнятого 31 березня, його направлення на підпис президентові та подальше офіційне опублікування Закону», — йдеться в повідомленні.

Наразі Окружний адміністративний суд міста Києва вирішує питання щодо наявності правових підстав для вжиття заходів забезпечення позову.

Нагадаємо, депутати Миколаївської обласної ради ініціювали позачергове засідання сесії, де хочуть звернутися до Володимира Зеленського, щоб відмінити закон про ринок землі.

Новости по теме

| |