В Олександрівській ОТГ одне з фермерських господарств незаконно користувалось 56 га сільгоспземель

3 апреля, 2020

У розпорядження Олександрівської об’єднаної територіальної громади Вознесенського району Миколаївської області згідно судового рішення було повернуто земельні ділянки сільськогосподарського призначення загальною площею 56 га вартістю понад 3 млн грн. Про повідомляє пресслужба Прокуратури Миколаївської області.

Вказані земельні ділянки у 1993 році надані фізичній особі на підставі державного акта на право постійного користування, проте у 2014 році особа померла, як наслідок, право користування припинилось, а земельні ділянки мали бути повернуті у розпорядження держави.

Однак, незважаючи на це, земельні ділянки використовувались фермерським господарством за відсутності будь-якої правової підстави, що залишилось поза увагою відповідного органу виконавчої влади в сфері земельних відносин.

У зв’язку із чим місцева прокуратура відреагувала на порушення вимог законодавства та інтересів держави шляхом пред’явлення до суду позову про визнання недійсними свідоцтв про право на спадщину за законом та повернення земельних ділянок, який. задоволено у повному обсязі.

На теперішній час земельні ділянки за актами приймання-передачі повернені у розпорядження Олександрівської об’єднаної територіальної громади.

Новости по теме

|