У Парламенті зареєстрували проекти постанов, які блокують підписання закону про ринок землі

31 марта, 2020

У Верховній Раді України зареєстровали проекти постанов, які блокують підписання ухваленого закону про ринок землі. Проекти опубліковані на сайті парламенту.

Автором першого проекту постанови (№2178-10-П) про скасування рішення Верховної Ради від 31 березня про прийняття в цілому як закону проекту закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення (№2178-10 від 10.10.2019)» є позафракційний народний депутат Антон Поляков.

У пояснювальній записці  він, зазначає, що під час ухвалення закону про ринок землі «було допущено порушення ряду вимог Конституції України та Регламенту Верховної Ради України щодо процедури прийняття парламентом законів».

Автором другого проекту постанови №2178-10-П1 є позафракційний депутат Оксана Савчук. Пояснювальну записку проєкту постанови на сайті Верховної Ради поки не оприлюднено.

Як відомо, у разі реєстрації в парламенті подібних постанов, голова Верховної Ради не може підписати та передати на підпис президенту закон, якого це стосується, доки проект постанови не буде розглянуто на засіданні парламенту та відхилено.

Нагадаємо, що Верховна Рада України прийняла закон про ринок Землі. 

Новости по теме

| |