На Миколаївшині господарство незаконно використовувало 50 га землі навчального закладу

28 марта, 2020

У Миколаївській області виявлено факт незаконного використання земельної ділянки державної форми власності площею 50 га вартістю 1,5 млн. грн. приватним комерційним підприємством. Про це йдеться у повідомленні прес-служб Прокуратури Миколаївської області.

«Установлено, що відповідно до Державного акту на право постійного користування землею Лукашівському НВК у 1995 році в постійне користування передано земельну ділянку. За відсутності достатніх повноважень у 2015 році навчальним закладом з приватним підприємством укладено удаваний правочин, на підставі якого останній отримав у користування земельну ділянку державної форми власності, котру самостійно обробляє упродовж майже 5 років та отримує прибуток», – повідомляють у Прокуратурі.

З метою усунення виявлених порушень законодавства, керівником місцевої прокуратури пред’явлено позов в інтересах держави в особі ГУ Держгеокадастру в Миколаївській області до Лукашівського НВК та ПВКП «Троя» про визнання недійсним договору про сумісну діяльність та зобов’язання другого відповідача повернути навчальному закладу земельну ділянку.

Ухвалою господарського суду Миколаївської області відкрито провадження у справі та призначено підготовче засідання на 08.04.2020.

Новости по теме

| | |