Через карантин в Україні в рази збільшилось кількість випадків рейдерства

24 марта, 2020

З початок карантину в Україні спостерігається збільшення спроб рейдерства бізнесу. Про це написав міністр юстиції Денис Малюська на своїй сторінці у Facebook.

«Є перший сплеск корпоративного мародерства (воно ж рейдерство під час карантину). Окремі таланти чомусь вирішили, що під час карантину Офіс протидії рейдерству не зможе ефективно захищати власність. Почалися відверті і примітивні атаки, окремі зміни вносилися до реєстру навіть без підвантаження будь-яких документів», — написав він.

За його словами, за останній тиждень зафіксовано стільки ж спроб рейдерства, як і за 4 місяці 2019 р. Особливо відзначився реєстратор Петрівської сільської ради Генічеського району Херсонської області Мустафаєв Фаріт Анварович, який (або від імені якого) вніс у реєстри немаленький масив хибної інформації. Окремі постраждалі (наприклад ТОВ «Юридична інвестиційна компанія «Форум» та ТОВ «КПД-С») уже встигли подати скарги, які ми задовольнили, і власність повернули. Доступ пана Мустафаєва до реєстрів заблоковано, — повідомляє міністр.

«Окремі постраждалі вже встигли подати скарги, які ми задовольнили, і власність повернули», — зазначив міністр юстиції.

Він також пообіцяв найближчим часом оприлюднити відповідні рішення Офісу з протидії рейдерству.

Новости по теме

| |